{{ product.ProductAward.Quote }}

TCX Advanced

2020

€ 2.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Ga vol gas door het mulle zand, snij de bochten scherp aan en haal alles uit de kast op het laatste rechte stuk naar de finish. Deze strak sturende cyclocross-machine is gemaakt om te strijden voor podiumplaatsen tijdens het cross-seizoen, maar kan ook het hele jaar door uitstekend uit de voeten op gevarieerde ondergrond.

Deze composite flyer voelt zich thuis in de prachtige chaos van hectische cyclocross-wedstrijden en helpt jou om cool te blijven onder wilde omstandigheden. Zijn Advanced-grade composite frame maakt het makkelijker om vol gas een steile helling te beklimmen, de fiets op je schouders te dragen over hindernissen en een strakke lijn te kiezen op afdalingen in zand, modder of sneeuw. Hij heeft een perfecte balans tussen stijfheid en comfort. De D-Fuse composite zadelpen helpt om schokken en trillingen te absorberen zodat jij over wasborden en wortels vliegt en fris blijft voor de laatste ronde. Geïntegreerde flat-mount schijfremmen en steekassen verhogen de controle en dankzij het Tubeless Ready Giant WheelSystem heb je alle voordelen van tubeless banden zoals een soepeler rijgedrag, minder rolweerstand en minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar:

Het Advanced-grade composite frame biedt een perfecte balans tussen enerzijds een laag gewicht om beter te klimmen en accelereren, en anderzijds stijfheid voor een scherp stuurgedrag op ruw cyclocross-terrein.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremtechnologie met flat-mounts en steekas-naven bieden samen met het Tubeless Ready Giant WheelSystem extra veel controle in wisselende terrein- en weersomstandigheden.

Soepele rijkwaliteiten:

D-vormige composite zadelpen vermindert de schokken en trillingen waardoor de vermoeidheid wordt geminimaliseerd en je sterker blijft tot aan de finish.

Specificaties
  • Maten
    S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Giant Contact (neutral)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Apex 1
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM Apex 1
  • Remmen
    SRAM Apex 1x hydraulic
  • Remhendels
    SRAM Apex 1
  • Cassette
    SRAM PG1130, 11x42
  • Ketting
    SRAM PC1110
  • Crankset
    SRAM S-350-1, 40t
  • Bottom Bracket
    SRAM GXP, press fit
  • Velgen
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant P-X2 Disc wheelset
  • Banden
    Maxxis All-Terrene, 700x33, tubeless
  • Extra's
    Giant 1x chainguide
  • Gewicht
    8.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Deze composite flyer voelt zich thuis in de prachtige chaos van hectische cyclocross-wedstrijden en helpt jou om cool te blijven onder wilde omstandigheden. Zijn Advanced-grade composite frame maakt het makkelijker om vol gas een steile helling te beklimmen, de fiets op je schouders te dragen over hindernissen en een strakke lijn te kiezen op afdalingen in zand, modder of sneeuw. Hij heeft een perfecte balans tussen stijfheid en comfort. De D-Fuse composite zadelpen helpt om schokken en trillingen te absorberen zodat jij over wasborden en wortels vliegt en fris blijft voor de laatste ronde. Geïntegreerde flat-mount schijfremmen en steekassen verhogen de controle en dankzij het Tubeless Ready Giant WheelSystem heb je alle voordelen van tubeless banden zoals een soepeler rijgedrag, minder rolweerstand en minder kans op lekke banden.

2020 TCX Advanced with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      182 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)50019,752520,754521,555521,956522,2
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11455,71606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)682,7652,6622,4592,3592,3
HWielbasis (mm) (inch)101439,9101940,1103040,6104040,9105541,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)54021,355621,957222,558923,260323,7
LReach (mm) (inch)37014,637514,838515,239515,640616
MStand Over Height (mm) (inch)78330,880331,682132,383232,884333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51104,31104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.