{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon 29 2

2021

€ 699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Krijg het juiste trailgevoel met deze vernieuwde aluminium hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft stabiele, snel rollende 29 inch of speelse 27.5 inch wielen zodat je de snelheid kunt opvoeren op beklimmingen en de remmen losgooien op de afdalingen.

De Talon heeft een nieuw lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van 29 of 27.5 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-racing of lichte trails. De framegeometrie is afgestemd op de respectievelijke wielmaten en een 80 mm of 100 mm geveerde voorvork (afhankelijk van de framemaat). Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Tractie en stabiliteit:

De framegeometrie is ontworpen om het vertrouwd aanvoelende, stabiele rijgedrag van 29inch wielen of de levendigheid van 27.5 wielen te optimaliseren en is ideaal voor ruw, avontuurlijk terrein.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 80 mm of 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL, XXL
  • Kleuren
    Concrete
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    SR Suntour XCT30 HLO 29, coil spring, 100mm, QR, alloy steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 780x31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport, 7-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9
  • Zadel
    Giant custom
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Alivio
  • Voorderailleur
    Shimano Alivio
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Shimano BR-MT200
  • Remhendels
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11x36
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    Shimano MT101, 22/36
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    [F]Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball [R] Giant Tracker Giant Sport QR, loose ball
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Rekon 29x2.4, wire bead
  • Gewicht
    13,3 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

De Talon heeft een nieuw lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van 29 of 27.5 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-racing of lichte trails. De framegeometrie is afgestemd op de respectievelijke wielmaten en een 80 mm of 100 mm geveerde voorvork (afhankelijk van de framemaat). Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

Talon with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S (29")
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M (29")
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L (29")
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL (29")
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XXL (29")
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  S (29")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662024,463925,265825,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11254,91405,51556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512512
GNaloop (mm) (inch)943,7943,7943,7943,7943,7
HWielbasis (mm) (inch)112644,3115045,3117246,1119246,9121347,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60223,761124,163024,864425,465825,9
LReach (mm) (inch)40415,942416,743917,345417,946918,5
MStand Over Height (mm) (inch)73228,876630,280531,78393385633,7
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.