{{ product.ProductAward.Quote }}

Fathom E+ 3 29 Power

2020

€ 2.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Heers over de trails met deze nieuwe hardtail E-bike. Voortaan kun je gemakkelijker en comfortabeler klimmen en verder rijden - het perfecte recept voor een leuke dag op de trails.

De Fathom E+ is een geweldige fiets voor XC- en singletrack-terrein. Het lichtgewicht ALUXX SL aluminium frame en de trail-vriendelijke geometrie helpen je om meer van het trailrijden te genieten dan ooit tevoren. De SyncDrive Sport motor geef soepele en directe ondersteuning om heuvels en technisch terrein te overwinnen. Het EnergyPak is in het frame geïntegreerd en kan zijdelings worden verwijderd om op te laden. En je kunt al je instellingen eenvoudig beheren met de fraaie, gebruiksvriendelijke RideControl ONE setup.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Soepele aandrijving:

De SyncDrive Sport motor geeft soepele, directe ondersteuning om allerlei soorten terrein te overwinnen en meer plezier te hebben.

Superieure controle:

Lichtgewicht aluminium frame met trail-vriendelijke geometrie, 120 mm veerweg voor en geveerde 29 wielen met tubeless banden geeft je controle over het off-road terrein.

Batterij:

Geïntegreerde EnergyPak Smart met 500 Wh capaciteit is gemakkelijk op te laden tot 80% in 60 minuten met onze 6A snellader.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 110 KM 68 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl ONE
  • Accu
    Giant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Rechargeable Lithium-Ion
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Matte Black / Silver
  • Frame
    ALUXX aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, 141mm Boost QR, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour XCM 32 NLO DS 15AH2 29" 120mm travel, Tapered 1½ - 1⅛" steerer, lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect TR Riser 31.8x750mm
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano SL-M2000
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore, 9-Speed
  • Remmen
    Tektro HD-M285, hydraulic disc, 180mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M285
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36T Steel Direct Mount ring
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker Sport, [F] 15mm Thru-Axle [R] 141mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Maxxis Ardent 29x2.4", EXO, 60 TPI
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Gewicht
    18.6 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)40515,945517,950519,953521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,659523,461524,263525
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1104,31154,51405,51505,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)95,33,795,33,795,33,795,33,7
HWielbasis (mm) (inch)114044,9116145,7118346,6120447,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)61724,362224,564525,465425,7
LReach (mm) (inch)38615,240515,941716,443517,1
MStand Over Height (mm) (inch)75329,676029,97873179131,1
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl ONE
SyncDrive Sport

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.