{{ product.ProductAward.Quote }}

Brava SLR

2020

€ 1.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Geniet van het geknars onder je banden tijdens cross-races, gravel-beklimmingen en lange avontuurlijke ritten op gevarieerd terrein.

Deze damesspecifieke cyclocrossfiets met schijfremmen straalt pure prestaties en veelzijdigheid uit. Het lichtgewicht frame heeft een prestatiegerichte, stabiele geometrie die je de veelzijdigheid geeft om je limiet te bereiken en je nog iets verder te pushen. Race met haar tijdens het cross-seizoen, voel de modder tussen je tanden op afmattende beklimmingen of neem haar mee op avontuur in allerlei omstandigheden op gevarieerd terrein. Het lichtgewicht en responsieve ALUXX SLR aluminium frame heeft een OverDrive stuurbuis voor nauwkeurig stuurgedrag. De bovenbuis is zodanig gevormd dat je de fiets gemakkelijk en comfortabel op je schouder kunt dragen over hindernissen en in de looppassages tijdens races. Andere kenmerken zijn de D-Fuse zadelpen, 15 mm steekas in het voorwiel en dubbele bidonnokken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Levendig:

De Brava is ontworpen als een lichtgewicht, lichtvoetige en duurzame cyclocrosser die past bij jouw ambities voor het rijden van afmattende cross-races of gravel-avonturen.

Veelzijdig:

Race met de Brava door de winter of neem haar mee voor heroïsche avonturen op verschillende soorten ondergrond.

Controle:

De Brava toont zich van haar beste kant met verschillende controle-verhogende technologie aan boord zoals schijfremmen, een door atleten beproefde geometrie en de Liv 3F-ontwerpfilosofie om de beste zitpositie te krijgen voor een uitgebalanceerde rit.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Geef vol gas in een cross-race, knal over een gravelweg of ga op avontuur door onbekend terrein met de Brava. De constructie van de fiets zorgt voor een direct reagerend, scherp en wendbaar rijgedrag zonder dat het comfort en de stabiliteit eronder lijden. Voel hoe de stabiele voorkant en de schijfremmen je extra vertrouwen geven in de afdalingen, over technische hindernissen en in de bochten. De bovenbuis is zodanig gevormd dat je de fiets gemakkelijk en comfortabel op je schouder kunt dragen over hindernissen en in de looppassages tijdens races. Modder, grind, zand en zelfs asfalt: de Brava rijdt overal overheen.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M
  • Kleuren
    Black
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum with hidden eyelets, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Contact (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Apex 1
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    SRAM Apex 1
  • Remmen
    SRAM Apex 1, hydraulic disc
  • Remhendels
    SRAM Apex 1
  • Cassette
    SRAM PG 1130, 11x42
  • Ketting
    SRAM PC1110
  • Crankset
    SRAM S-350, 40t
  • Bottom Bracket
    GXP
  • Velgen
    Giant P-X2 wheelset
  • Naven
    Giant P-X2 wheelset
  • Spaken
    Giant P-X2 wheelset
  • Banden
    Maxxis All-Terrene 700x33, , folding
  • Extra's
    Giant 1x chainguide
  • Gewicht
    9.0 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

2020 Brava SLR with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
AZitbuis lengte (mm) (inch)44517,547518,750519,9
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,955021,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51355,31556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502
GNaloop (mm) (inch)71,62,868,32,768,32,7
HWielbasis (mm) (inch)101339,9101940,1104040,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)52220,654321,456222,1
LReach (mm) (inch)37014,637414,738915,3
MStand Over Height (mm) (inch)74029,176530,179131,1
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technologie
D-Fuse zadelpen
OverDrive 2
3F: Fit, Form, Function

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.