{{ productAwardLocalized.Quote }}

Brava Advanced Pro 1

€ 3.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

De Brava Advanced pro is een wendbare crossfiets die garant staat voor uitzonderlijk rijgedrag en maximale acceleratie. Ontworpen om te presteren op het allerhoogste niveau

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ontwikkeld om te presteren:

Het driehoekig ontworpen Advanced-Grave Composite frame maakt het gemakkelijker de fiets over de schouder te dragen bij hindernissen. Onderscheidend is de V-vormige onderbuis. Die zorgt voor een efficiënte afvoer van modder.

Maximale controle en comfort:

De OverDrive 2 stuurbuis en D-Fuse zadelpen zijn licht van gewicht en zorgen voor een responsieve en wendbare rit en direct stuurgedrag.

Wedstrijdklaar:

Met een 1x aandrijflijn, ruimte voor 45mm brede banden en een tubeless set-up is dit een lichtgewicht en veelzijdige cyclocrosser voor alle wedstrijden en parcoursen over verharde paden- en zand- en modderstroken.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Dark Iridescent/Carbon/Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL XS:38cm, S:38cm, M:40cm, L:40cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XS:70mm, S:80mm, M:90mm, L:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse SLR, composite, -5/+15mm offset
  • Zadel
    Liv Alacra SL CS
  • Pedalen
    platform pedal
  • Shifters
    Shimano GRX RX-810, 1x11
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano GRX RX-810 hydraulic, Shimano SM-RT800 rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-810 hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11-speed, 11x34
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano GRX RX-810, 40t XS:170mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR-2 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR-2 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR-2 42 Carbon Disc WheelSystem
  • Banden
    Maxxis All-Terrene, 700x33c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 45mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)49019,350519,952020,553521,1
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°73,5°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51020,152020,553521,155021,7
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1084,31234,81385,41586,2
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,3°71,0°71,5°71,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)72,92,868,32,765,12,665,12,6
HWielbasis (mm) (inch)100439,5100939,7101439,9102540,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)51420,253120,954721,556622,3
LReach (mm) (inch)36314,336814,537314,737714,8
MStand Over Height (mm) (inch)77330,47883180231,681732,2
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
D-Fuse zadelpen
OverDrive 2

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.